HAKKIMDA

Destan Cengiz Kimdir ?

Çalışma alanım, dijital plotformlarda sorunlarınıza yaratıcı çözümler sunarak sizi hedeflediğiniz noktaya en kısa yoldan ulaştırmaktır. İlk önce fikirlerin ve çözümlerin üzerine odaklanır, yaratıcı tasarımlarla pekiştirir ve hayata geçiririm. Dijital çağın gereksinimlerini ve insanlar arasındaki etkileşimini sağlamak ve geliştirmek için sizin yanınızdayım. Benimle ile ilgili daha çok bilgiye ulaşmak isterseniz bir kahve içmeye beklerim.

Profesyonel Yaklaşım

Benim için öncelikli olan siz değil, hedef kitlenizi analiz edip, ona göre fikirler üretip çözümler sunmaktır. Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek hedeflerimizdendir.

Bu Adam Neler Yapar, Mesleği Nedir ?

Uluslar arası Kıbrıs Üniversitesi- Bilgisayar Mühendisliği (2011 Mezunu)'den mezun oldum. Kısaca ben bir yazılımcıyım. Fakat Türkiye olanaklarının getirdiği duruma göre grafik ve videolar da tasarlayarak para kazanmaya çalışıyorum.

Portföyümü devamlı genişleterek sektöründeki lider şirketlere 360 derece hizmet veren biri olmak tek hedefimdir. Projelerinizde, sizi yansıtan değerlere ulaşana kadar büyük bir özen ve hassasiyetle ele almaya çalışıyorum.

“KENDİNİZİ KEŞFETMEKTEN KORKMAYIN”

  • Web Tasarım ; Back end ve Front end Hizmeti
  • Video Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Sosyal Medya Hizmetleri
Close